Plan zajęć

W ROKU SZKOLNYM 2018/19

 

DZIEŃ GODZINA GRUPA NAUCZYCIEL PROWADZĄCY
PONIEDZIAŁEK 16.15-17.45 DZIECI 9-11 LAT P.MARTA
18.00-20.00 MŁODZIEŻ P.MARTA
WTOREK 14.30-16.00 DZIECI 6-8 LAT P.AGATA
16.15-17.45 DZIECI 9-11 LAT P.AGATA
18.00-20.00 MŁODZIEŻ P.MARTA (w zastępstwie Pani Magdy do końca XI)
ŚRODA 16.15-17.45 DZIECI 9-11 LAT P.AGATA
18.00-20.00 MŁODZIEŻ P.MARTA
CZWARTEK 16.15-17.45 DZIECI 6-8 LAT P.AGATA
18.00-20.00 MŁODZIEŻ P.AGATA
PIĄTEK 14.30-16.00 DZIECI 6-8 LAT P.DOMINIKA
16.15-17.45 DZIECI 9-11 LAT P.DOMINIKA
18.00-20.00 MŁODZIEŻ P.AGATA(w zastępstwie Pani Magdy do końca XI)
SOBOTA 11.00-12.30 DZIECI 6-8 LAT P.DOMINIKA
12.45-14.15 DZIECI 9-11 LAT P.DOMINIKA
14.30-16.00 DZIECI 9-11 LAT P.DOMINIKA

 

Terminy zajęć do końca roku szkolnego 2018/19

 

PAŹDZIERNIK:

Poniedziałek  1, 8, 15, 22, 29
Wtorek  2, 9, 16, 23, 30
Środa  3, 10, 17, 24
Czwartek  4, 11, 18, 25
Piątek  5, 12, 19, 26
Sobota  6, 13, 20, 27

 

LISTOPAD:

Poniedziałek  5, 12, 19, 26
Wtorek  6, 13, 20, 27
Środa  7, 14, 21, 28
Czwartek  8, 15, 22, 29
Piątek  9, 16, 23, 30
Sobota  10, 17, 24

 

GRUDZIEŃ:

Poniedziałek  3, 10, 17
Wtorek  4, 11, 18
Środa  5, 12, 19
Czwartek  6, 13, 20
Piątek  7, 14, 21
Sobota  1, 8, 15

 

STYCZEŃ:

Poniedziałek  7, 14, 21
Wtorek  8, 15, 22
Środa  2, 9, 16, 23
Czwartek  3, 10, 17, 24
Piątek  4, 11, 18, 25
Sobota  5, 12, 19

 

LUTY:

Poniedziałek  11, 18, 25
Wtorek  12, 19, 26
Środa  13, 20, 27
Czwartek  14, 21, 28
Piątek  15, 22
Sobota  16, 23

 

MARZEC:

Poniedziałek  4, 11, 18, 25
Wtorek  5, 12, 19, 26
Środa  6, 13, 20, 27
Czwartek  7, 14, 21, 28
Piątek  1, 8, 15, 22, 29
Sobota  2, 9, 16, 23, 30

 

KWIECIEŃ:

Poniedziałek  1, 8, 15
Wtorek  2, 9, 16
Środa  3, 10, 17
Czwartek  4, 11
Piątek  5, 12
Sobota  6, 13

 

MAJ:

Poniedziałek  6, 13, 20, 27
Wtorek  7, 14, 21, 28
Środa  8, 15, 22, 29
Czwartek  9, 16, 23, 30
Piątek  10, 17, 24, 31
Sobota  11, 18, 25

 

CZERWIEC:

Poniedziałek  3, 10
Wtorek  4, 11
Środa  5, 12
Czwartek  6, 13
Piątek  7, 14
Sobota  1, 8, 15