Close
Skip to content

Plan zajęć

PLANZAJĘĆ NA ROK SZKOLNY 2021-2022

PRACOWNIA STARY MŁYN W KAMIENICY, ul.Kaszubska 4/3

DZIEŃGODZINAGRUPANAUCZYCIEL
WTOREK17.00-20.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI MARTA
ŚRODA10.00-13.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI AGATA

CZWARTEK
10.00-13.00

FOTOGRAFIA DOROŚLI

PANI AGATA
17.00-20.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI AGATA
PIĄTEK11.30-14.30MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI MARTA

PRACOWNIA STARY MŁYN W KAMIENICY, ul.Kaszubska 4/3

DZIEŃGODZINAGRUPANAUCZYCIEL
WTOREK17.00-20.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI MARTA
ŚRODA10.00-13.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI AGATA

CZWARTEK
10.00-13.00

FOTOGRAFIA DOROŚLI

PANI AGATA
17.00-20.00MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI AGATA
PIĄTEK11.30-14.30MALARSTWO I RYSUNEK DOROŚLIPANI MARTA

PRACOWNIA DWORCOWA, ul.Dworcowa 19 IUA

DZIEŃ

GODZINA

GRUPA

NAUCZYCIEL

PONIEDZIAŁEK

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO MATURY

PANI AGNIESZKA

17.00-20.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 15+ EW.PRZYGOTOWANIE NA AKADEMIĘ

PANI MARTA

WTOREK

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

PANI AGNIESZKA

17.00-19.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 12-14 LAT EW.PRZYGOTOWANIE DO LICEUM PLASTYCZNEGO

PANI MAGDA


ŚRODA

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO MATURY

PANI AGNIESZKA

17.00-20.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 15+ EW.PRZYGOTOWANIE NA AKADEMIĘ

PANI AGATA

CZWARTEK

17.00-19.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 12-14 LAT EW.PRZYGOTOWANIE DO LICEUM PLASTYCZNEGO

PANI MARTA

PRACOWNIA DWORCOWA, ul.Dworcowa 19 IUA

DZIEŃ

GODZINA

GRUPA

NAUCZYCIEL

PONIEDZIAŁEK

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO MATURY

PANI AGNIESZKA

17.00-20.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 15+ EW.PRZYGOTOWANIE NA AKADEMIĘ

PANI MARTA

WTOREK

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

PANI AGNIESZKA

17.00-19.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 12-14 LAT EW.PRZYGOTOWANIE DO LICEUM PLASTYCZNEGO

PANI MAGDA


ŚRODA

16.00-17.00

JĘZYK ANGIELSKI PRZYGOTOWANIE DO MATURY

PANI AGNIESZKA

17.00-20.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 15+ EW.PRZYGOTOWANIE NA AKADEMIĘ

PANI AGATA

CZWARTEK

17.00-19.00

MALARSTWO I RYSUNEK

MŁODZIEŻ 12-14 LAT EW.PRZYGOTOWANIE DO LICEUM PLASTYCZNEGO

PANI MARTA

PRACOWNIA POGODNO, ul.Waryńskiego 16/1

DZIEŃGODZINAGRUPANAUCZYCIEL
PONIEDZIAŁEK16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI AGATA
18.00-20.00MŁODZIEŻ 12-14 LAT
PANI AGATA
WTOREK16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI AGATA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LATPANI AGATA

ŚRODA
16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI KASIA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LAT
PANI KASIA
CZWARTEK16.15-17.45DZIECI 9-11 LAT
PANI MAGDA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LAT
PANI MAGDA
PIĄTEK14.30-16.00DZIECI 6-8 LATPANI KASIA
16.15-17.45DZIECI 9-11 LATPANI KASIA
18.00-20.00MŁODZIEŻ 12-14 LAT
PANI MAGDA

PRACOWNIA POGODNO, ul.Waryńskiego 16/1

DZIEŃGODZINAGRUPANAUCZYCIEL
PONIEDZIAŁEK16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI AGATA
18.00-20.00MŁODZIEŻ 12-14 LAT
PANI AGATA
WTOREK16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI AGATA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LATPANI AGATA

ŚRODA
16.15-17.45DZIECI 6-8 LATPANI KASIA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LAT
PANI KASIA
CZWARTEK16.15-17.45DZIECI 9-11 LAT
PANI MAGDA
18.00-19.30DZIECI 9-11 LAT
PANI MAGDA
PIĄTEK14.30-16.00DZIECI 6-8 LATPANI KASIA
16.15-17.45DZIECI 9-11 LATPANI KASIA
18.00-20.00MŁODZIEŻ 12-14 LAT
PANI MAGDA

Terminy zajęć do końca roku szkolnego 2021/22

PAŹDZIERNIK:

Poniedziałek   4, 11, 18, 25Wtorek  5, 12, 19, 26Środa  6, 13, 20, 27Czwartek  7, 14, 21, 28Piątek  1, 8, 15, 22, 29

 LISTOPAD:

Poniedziałek  8, 15, 22, 29Wtorek  2, 9, 16, 23, 30Środa  3, 10, 17, 24Czwartek  4, 18, 25Piątek  5, 12, 19, 26

 GRUDZIEŃ:

Poniedziałek  6, 13, 20Wtorek  7, 14, 21Środa  1, 8, 15, 22Czwartek  2, 9, 16Piątek  3,10,17

 STYCZEŃ:

Poniedziałek  3, 10, 17, 28Wtorek  4, 11, 18, 25Środa  5, 12, 19, 26Czwartek  13, 20, 27Piątek7, 14, 21, 28

 LUTY:

Poniedziałek  14, 21, 28Wtorek  15, 22Środa  16, 23Czwartek  17, 24Piątek  18, 25

 MARZEC:

Poniedziałek  7, 14, 21, 28Wtorek1, 8, 15, 22, 29Środa  2, 9, 16, 23, 30Czwartek  3, 10, 17, 24, 31 Piątek  4, 11, 18, 25

 KWIECIEŃ:

Poniedziałek  4, 11, 25Wtorek  5, 12, 26Środa  6, 13, 20, 27Czwartek  7, 21, 28Piątek  1, 8, 22, 29

 MAJ:

Poniedziałek  9, 16, 23, 30Wtorek  10, 17, 24, 31Środa  4, 11, 18, 25Czwartek  5, 12, 19, 26Piątek  6, 13, 20, 27

 CZERWIEC:

Poniedziałek  6, 13, 20Wtorek  7, 14, 21Środa  1, 8, 15, 22Czwartek  2, 9,23Piątek 3, 10